Odkrywamy tatrzańskie perełki – Kościelisko

Posted on 27 grudnia 2016

Kościelisko to jedna z wielu miejscowości położonych w pobliżu Zakopanego. Dlaczego warto wybrać właśnie tą niewielką miejscowość jako miejsce wakacyjnego wypoczynku w gronie rodziny czy wypadu na weekend ze znajomymi? Chociaż mogłoby się wydawać, że w mniejszych ośrodkach wypoczynkowych możemy spodziewać się raczej kwater prywatnych, to jednak w tym przypadku spotka nas miłe zaskoczenie. Kościelisko oferuje bowiem bardzo bogaty wybór jeśli chodzi o hotele czy apartamenty. Korzystając z Internetu możemy w szybki sposób znaleźć wiele noclegów w zaskakująco atrakcyjnych cenach – trzeba bowiem pamiętać, że czas, w którym dokonujemy rezerwacji gra w tym przypadku na naszą korzyść.

Warto zatem wcześniej zaplanować wakacyjny wyjazd czy urlop w dogodnym dla siebie miejscu i czasie. Oferta dotycząca bazy noclegowej spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających turystów, więc nic dziwnego, że noclegi w Kościelisku (meteor-turystyka.pl/noclegi,koscielisko,0.html) są coraz bardziej popularne. Możemy tam wynająć przepiękne apartamenty z fantastycznym widokiem na Tatry. Są one naprawdę bardzo komfortowo urządzone, a obecność aneksu kuchennego czy łazienki to tylko kolejne zalety. Większość apartamentów ma również dostęp do telewizji czy Internetu, co jest również istotne dla wielu gości hotelowych. Co więcej niejeden hotel oferuje swoim gościom usługi w zakresie spa czy baseny bądź jacuzzi. Wybierając miejsce na wypoczynek warto zwrócić uwagę na to, że Kościelisko jest położone naprawdę w bardzo korzystnej lokalizacji. Możemy w pobliżu znaleźć wiele atrakcyjnych szlaków turystycznych prowadzących czy to w doliny (jak Dolina Kościeliska, Dolina Chochołowska), czy w wyższe partie gór. Kościelisko (https://pl.wikipedia.org/wiki/Kościelisko_(województwo_małopolskie))to fajne miejsce na wypoczynek także ze względu na to, że stosunkowo niedaleko znajduje się Gubałówka. Dojazd tam jest bardzo prosty i nawet najbardziej zabłąkany turysta z pewnością szybko odnajdzie sposób na to, aby tam dotrzeć. Zachwycające w Kościelisku są również krajobrazy – przede wszystkim w tej miejscowości mamy przepiękny widok na Giewont, jeden z piękniejszych szczytów w całych Tatrach, który każdego roku zdobywają setki, a może nawet tysiące turystów. Lokalizacja u podnóża Tatr sprawia, że w tej okolicy można naprawdę odpocząć, dlatego też warto rozważyć Kościelisko jako miejsce swojego noclegu podczas wypoczynku w górach o każdej porze roku.

Bez kategorii


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>